Aktualności

Piotr Bieniek, członek Okręgu Świętokrzyskiego ZPAF, zdobył wyróżnienie w prestiżowym międzynarodowym konkursie PX3 - White za pracę „A Spooky Dress” w kategorii Non-Professional.

 

W konkursie PX3 za profesjonalistę uważana jest osoba, która z fotografii czerpie większość swoich dochodów. Pracę naszego Kolegi, która wpisuje się w jego nurt poszukiwań podobieństwa form i znaczeń w różnych skalach i kontekstach, można zobaczyć na stronie PX3

Misją PX3 „Prix de la Photographie Paris” jest promocja sztuki fotograficznej, odkrywanie talentów oraz wprowadzanie najlepszych artystów z całego świata do środowiska artystycznego Paryża. Członkami jury są wpływowi decydenci branży fotograficznej, m.in. fotoedytor magazynu Time Alice Gabriner (Nowy Jork), fotoedytor magazynu Corriere della Serra Chiara Mariani (Mediolan), fotoedytor magazynu Grazia Sara Rumens (Londyn), kurator fotografii Biblioteki Kongresu Carol Johnson (Waszyngton), dyrektor Purpose Gilles Raynaldy (Paryż), dyrektorzy wielu liczących się galerii paryskich.

Konkurs PX3 – White jest częścią tryptyku konkursów zainspirowanego twórczością filmową Krzysztofa Kieślowskiego (zob. px3.fr/en/white-2015).
Organizowany jest również coroczny konkurs - aktualnie jest to 9th Annual Px3 Competition, 2015. Prace można jeszcze nadsyłać – do 15 maja (zob. px3.fr)

 

„A Spooky Dress”   Piotr Bieniek

Strona autorska: piotrbieniek.pl

źródło: Piotr Bieniek

opracował: Szarack

 

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem