Aktualności

Formalne poszukiwania Piotra Bieńka, członka Okręgu Świętokrzyskiego ZPAF, po raz kolejny zostały docenione przez jury międzynarodowego konkursu Px3 (Prix de la Photographie, Paris). W głównej edycji konkursu – The 2015, 9th Px3 Annual Competition – nasz Kolega został uhonorowany wyróżnieniem za pracę Water.

 

 

Piotr Bieniek - Water

Misją organizatorów konkursu PX3 jest promowanie fotografii jako sztuki oraz wprowadzanie wyróżniających się twórców do środowiska artystycznego Paryża, zaś członkami licznego jury są wpływowi decydenci branży fotograficznej z całego świata. W kategorii profesjonalnej prace mogą składać osoby uzyskujące większość dochodów z fotografii. Więcej o konkursie można przeczytać na stronie http://px3.fr/. Do tegorocznej edycji konkursu zostało zgłoszone parę tysiący prac z 85 krajów.

Przypomnijmy, że również w bieżącym roku w edycji specjalnej PX3–White P. Bieniek został wyróżniony za pracę A Spooky Dress  (http://www.zpaf-kielce.pl/22-konkursy/223-a-spooky-dress-piotra-bienka-wyroznione-na-px3), a w zeszłym roku uzyskał brązowy medal i wyróżnienie za cykl prac My floor is looking at me (http://www.zpaf.pl/aktualnosci/bieniek-px3/).

Strona autorska: www.piotrbieniek.pl

materiały nadesłał: Piotr Bieniek

opracował: Szarack

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem