Aktualności

Do 27 lutego 2017 roku zawodowi fotoreporterzy mogą zgłaszać prace do kolejnej edycji konkursu fotografii dokumentalnej BZ WBK Press Foto. Zdjęcia pojedyncze i fotoreportaże przyjmowane są w sześciu kategoriach konkursowych: Wydarzenia, Życie codzienne, Kultura i sztuka, Sport, Natura i Portrety. Na zwycięzców konkursu czekają nagrody w wysokości ponad 120 tys. zł.
Konkurs adresowany jest do polskich zawodowych fotoreporterów zatrudnionych w redakcjach, ale też dla freelancerów, których zdjęcia w ciągu ostatnich dwóch lat były publikowane przez minimum dwie redakcje.

Obrady Jury odbędą się w marcu. Laureatów 13. edycji konkursu, podobnie jak w latach ubiegłych, poznamy w kwietniu podczas Gali.
Celem konkursu jest promocja dobrej fotografii dokumentalnej poprzez nagradzanie najlepszych zdjęć z Polski i świata autorstwa polskich fotoreporterów oraz ich prezentacja szerokiej grupie odbiorców w ramach cyklu 16 wystaw pokonkursowych w całej Polsce. W 2016 r. swoje prace do konkursu zgłosiło ponad 400 fotoreporterów. Jury oceniło ponad 6 tys. zdjęć, z których wyłoniło 156 najlepszych.
Organizatorem i mecenasem konkursu jest Bank Zachodni WBK, a partnerem technologicznym Fujifilm.

Dodatkowych informacji udzielają:
Biuro konkursowe BZ WBK Press Foto 2017:
Urszula Lis, Openlinks
tel. 501 189 770

Regulamin konkursu oraz inne szczegóły dostępne są na stronie BZ WBK PRESS FOTO 2017

źródło: BZ WBK PRESS FOTO

opracował: Szarack

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem