Aktualności

Zapraszamy na spotkanie informacyjne na którym będzie można uzyskać szczegółowe informacje na temat edukacji w prowadzonym przez Okręg Warszawski Studium Fotografii ZPAF w siedzibie ZPAF, Plac Zamkowy 8, Warszawa, w czwartek 17 sierpnia o godzinie 20:00.

Pełny cykl nauki obejmuje trzy lata: podstawowy, warsztatowy i dyplomowy.
Uczymy od podstaw – począwszy od fotografii klasycznej, przez cyfrową, po szereg warsztatów i wykładów mających nauczyć myślenia i wyrażania siebie poprzez fotografię.
Nasza szkoła to jedno z niewielu miejsc, gdzie nauka zaczyna się od tradycyjnej fotografii czarno-białej. Takie podejście pozwala w miarę rozwoju wiedzy i praktycznego doświadczenia płynnie wejść także w obszary fotografii cyfrowej. Dzięki temu nasi słuchacze swobodnie poruszają się w obu technikach, z pełnym zrozumieniem ich podobieństw i różnic. Efektem jest nieskrępowana kreatywność zarówno w ramach twórczości artystycznej, jak i działalności zawodowej.

O udział w zajęciach roku podstawowego mogą ubiegać się wszyscy zainteresowani niezależnie od swoich umiejętności i wiedzy z zakresu fotografii czy sztuki. Na rok warsztatowy – absolwenci roku podstawowego oraz inne osoby, zaawansowane w edukacji fotograficznej – po uzyskaniu pozytywnego wyniku rozmowy kwalifikacyjnej. Rok dyplomowy otwarty jest tylko dla absolwentów roku warsztatowego.

Wykładowcami Studium Fotografii ZPAF są sprawdzeni specjaliści z różnych dziedzin: wybitni artyści, wieloletni praktycy zawodu, kuratorzy i teoretycy fotografii.
Podsumowaniem każdego roku pracy jest Doroczna Wystawa Studium Fotografii ZPAF,
Zajęcia Studium Fotografii ZPAF prowadzone są w trybie zaocznym weekendowym.
Więcej szczegółowych informacji o organizacji, programie i wykładowcach
na stronach Studium Fotografii ZPAF
Zapraszamy także na nasz profil na Facebooku.

źródło: Studium Fotografii ZPAF

opracował: Szarack

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem