Biennale Krajobrazu

W sobotę 29 października 2016 roku odbyło się posiedzenie komisji konkursowej XVII Międzynarodowego Biennale Krajobrazu "Definicja Przestrzeni / Space Definition 2016". Z nadesłanych 710 prac 188 autorów wybrano laureatów i uczestników wystawy pokonkursowej. Lista zakwalifikowanych prac na wystawę pokonkursową zostanie podana do 5 listopada 2016 roku a nazwiska laureatów zostaną ogłoszone podczas wernisażu w BWA w Kielcach dnia 19 listopada 2016 roku. 

Wystawa Biennale Krajobrazu 2014

 

 

POBIERZ KATALOG WYSTAWY

 

 

 

 

Okręg Świętokrzyski ZPAF i Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zapraszają na wernisaż wystawy XVI Międzynarodowego Biennale Krajobrazu DEFINICJA PRZESTRZENI / SPACE DEFINITION 2014.

Wernisaż odbędzie się w piątek, 7 listopada 2014 roku, o godz. 18:00 w Biurze Wystaw Artystycznych w Kielcach, Galeria Górna, ul. Kapitulna 2.

Wystawę będzie można oglądać przez miesiąc – do 7 grudnia 2014 r.

Aż 193 autorów nadesłało swoje prace (924 zdjęcia i 9 filmów video-art) na XVI Międzynarodowe Biennale Krajobrazu DEFINICJA PRZESTRZENI/SPACE DEFINITION 2014.

W dniu 19 października 2014 r. obradowało jury konkursu w składzie:

  • Andrzej Zygmuntowicz - ZPAF (przewodniczący Jury),
  • Małgorzata Dołowska - Fotoklub RP - Stowarzyszenie Twórców,
  • Wojciech Druszcz - ZAIKS,
  • Kacper Kowalski - artysta fotograf,
  • Andrzej Borys - Okręg Świętokrzyski ZPAF  (organizator).

Okręg Świętokrzyski Związku Polskich Artystów Fotografików i Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zapraszają fotografujących z całego świata - zarówno profesjonalistów, jak i amatorów do wzięcia udziału w wielkim konkursie fotograficznym

XVI Międzynarodowe Biennale Krajobrazu
DEFINICJA PRZESTRZENI/SPACE DEFINITION

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem