Wystawy

Dyrektor Muzeum Rzemiosła w Krośnie zaprasza dnia 26 stycznia 2017 roku o godz. 18:00 na wernisaż wystawy fotografii Piotra Krupy "Barwy natury oczami ptaka". Wystawa eksponowana do 17 lutego 2017 roku w Piwnicy PodCieniami - Muzeum Rzemiosła w Krośnie, Rynek 5, Krosno.
Wystawa jest nagrodą Dyrektora Muzeum Rzemiosła w Krośnie za pracę "Bez tytułu" w 8. Ogólnopolskim Biennale Fotografii "Krosno - Miasto i ludzie. Pozdrowienia z Krosna" 2015 r.

Piotr Krupa (1966 - 2016)
Urodzony w Rzeszowie. Artysta fotografik, pilot, podróżnik, dziennikarz „Przeglądu Lotniczego”. Członek do Związku Polskich Artystów Fotografików oraz Rzeszowskiego Stowarzyszenia Fotograficznego. Jego prace zauważane i nagradzane były w wielu konkursach krajowych i zagranicznych (m. in. National Geographic). Prace Piotra Krupy pokazywane były na kilkadziesięciu wystawach zbiorowych i indywidualnych w kraju i za granicą. Członek Aeroklubu Polskiego, gdzie jako przedstawiciel Kadry Polski reprezentował nasz kraj na ogólnopolskich oraz światowych pokazach i zawodach motoparalotniowych (wielokrotny medalista mistrzostw Polski, Europy i Świata). Połączył dwie pasje, które składają się na to, że fotografuje z innej perspektywy - z „lotu ptaka”. Zginął podczas zawodów motoparalotniowych Riverfly 2016 roku w Płocku.

O Piotrze Krupie pisaliśmy na naszej stronie - PIOTR KRUPA

więcej o wystawie na stronie organizatora - BARWY NATURY OCZAMI PTAKA

źródło: Muzeum Rzemiosła w Krośnie

opracował: Szarack

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem